Нове видання з воєнної історії

12 березня вийшла друком збірка матеріалів науково-практичної конференції, що відбулася на історичному факультеті 29 жовтня 2014 року – “Воєнні аспекти історії Поділля ХХ-ХХІ ст.” – Кам’янець-Подільський : Рута, 2014. – 176 с.

Авторами публікацій, які присвячені подіям І та ІІ Світових війн, національно-визвольному руху доби Української революції 1917-1920 рр. і середини ХХ століття та сьогоднішнім подіямна Сході України, стали науковці з Києва, Хмельницького, Вінниці, Кам’янця-Подільського та смт Меджибіж. Серед викладачів факультету: д.і.н., професори Л.Баженов, О.Завальнюк, В.Прокопчук, А.Філінюк та к.і.н., доцент О.Комарніцький.

Збірник буде подарований у бібліотеки міста Кам’янця-Подільського та району.

Офіційним спонсором видання стала МО партії “Рідне місто” (голова Василь Гаврилюк).