Початок роботи “Клубу молодого політолога”

З ініціативи викладачів кафедри політології і соціології К-ПНУ імені Івана Огієнка на історичному факультеті розпочинає роботу “Клуб молодого політолога”.

Основна ідея створеного клубу – популяризація політологічної освіти серед учнів старших класів загально освітніх шкіл міста та району.

У планах роботи клубу підготовка і проведення лекцій, майстер-класів, тренінгів на різноманітну суспільно-політичну тематику – зв’язків з громадськістю, виборчих технологій, політичних процесів, практичної конфліктології, тощо.

12 березня 2015 р. викладачі кафедри доценти Г.Вонсович, Т.Білецька, В.Маркітантов, О.Рибщун і старший викладач В.Чабанов відвідали учнів 10-х класів міської гімназії (директор М.Кирик, випускник історичного факультету). Під час зустрічі було презентовано проект клубу і запрошено учнів долучитися до участі у ньому.

Перше засідання клубу відбудеться 24 березня о 15.00 в приміщенні історичного факультету.