Збереження довкілля – як запорука європейського майбутнього нашого міста

Виховна робота Новини факультету

Сучасна молодь вступає в життя в епоху не тільки бурхливого розвитку науки і техніки, а й негативних наслідків науково-технічної революції. Неконтрольоване зростання населення Землі, кількість якого вже перевищила критичну межу, дедалі більше забруднення довкілля, накопичення величезних об’ємів відходів людської діяльності при одночасному виснаженні майже всіх видів природних ресурсів призвели до розвитку глобальної екологічної кризи. Біосфера сьогодні вже не спроможна самоочищуватися та  самовідновлюватися, що може призвести до глобальних екологічних катастроф. Саме тому, кожному із нас потрібно змінити своє ставлення до природи, внести його в пріоритет життєвих цінностей.

24 квітня 2015 року актив МО партії «Рідне місто» (голова партії – Гаврилюк В. В.) разом з студентами I-IV курсів історичного факультету  КПНУ імені Івана Огієнка спеціальності «Політологія» провели екологічну акцію «Заради майбутнього». Було здійснено прибирання каньйону р. Смотрич в районі Вітряної брами. За декілька годин прибирання було зібрано чималу кількість сміття. Акція проходила в надзвичайно теплій, дружній атмосфері. Учасники акції висловили побажання щодо проведення в майбутньому подібних заходів.