Зустріч з академіком В. Смолієм

9 травня декан історичного факультету В.Дубінський, ректор університету, завідувач кафедри всесвітньої історії С.Копилов та завідувач кафедри історії України А.Філінюк, а також професори В.Степанков, О.Завальнюк та О.Федьков відвідали голову Наглядової ради університету, академіка НАН України, директора Інституту історії України НАН України В.Смолія (випускник факультету 1970 року). Під час зустрічі розглядалися питання реформ, які відбуваються у вищій школі, подальшої співпраці між академічною установою та факультетом і підготовки до відзначення 100-річчя університету. Було погоджено також проведення 21-22 травня на факультеті наукового круглого столу з проблем ранньомодерної історії України та минулого Криму. Братимуть участь науковці з Києва, Одеси, Чернівців, Вінниці та Кам’янця-Подільського.