Нове видання кафедри всесвітньої історії

8 липня було надруковано четвертий випуск збірника “Проблеми історії країн Центральної та Східної Європи”, що видається за сприяння кафедрою всесвітньої історії – завідувач кафедри В.Степанков. До нього увійшли статті провідних вітчизняних (О.Головко, О.Лисенко, С.Копилов, В.Степанков, С.Лиман, А.Філінюк, Ю.Поп та інші) та зарубіжних фахових істориків (І.Поп, Чеська Республіка та М.Мушинка, Словацька Республіка), наукові інтереси яких пов’язані із дослідженням історії проти Центральної та Східної Європи (ЦСЄ) та ролі й місця України у розвитку даного регіону.

Розгалуженою є і географія українських науковців – м.Київ, Львів, Харків, Вінниця та Кам’янець-Подільський.

Рецензентами збірника є : доктор історичних наук, професор, член-кореспондент НАН України, заступник директора інституту історії України НАН України О.Реєнт і доктор історичних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника В.Марчук.

Видання рекомендується для науковців, викладачів ВНЗ, студентів та усіх, хто цікавиться історією ЦСЄ.