Нові надходження в читальний зал факультету

Пріоритетним напрямом діяльності історичного факультету є наукова робота викладачів і студентів. Так, за результатами 2014-2015 навчального року на факультеті видано 15 наукових збірників, 3 з яких є фаховими. Тому важливе значення для організації такої роботи зі студентами відіграють будь-які надходження у бібліотеки і читальний зал. Доцент кафедри історії України Олександр Федьков передав до читального залу факультету такі видання:

– Крушельницька О.В. Методологія та організація наукових досліджень : Навчальний посібник. – К. : Кондор, 2003. – 192 с.

– Черній А.М. Дисертація як кваліфікаційна наукова праця : Посібник / За заг. ред. І.І. Ібадуліна. – К. : Арістей, 2004. – 232 с.

– Філіпенко А.С. Основи наукових досліджень. Конспект лекцій : Посібник. – К. : Академ видав, 2004. – 208 с.

– Основи наукових досліджень : Навчальний посібник. – Київ : Видавничий Дім “Слово”, 2004. – 240 с.

– Ковальчук В.В., Моїсеєв Л.М. Основи наукових досліджень : Навчальний посібник. – К. : ВД “Професіонал”, 2004. – 216 с.

-Рогожин М. Как написать курсовую и дипломную работы. – СПб : Питер, 2005. – 188 с.