Молебен за Україну

24 серпня 2015 року поблизу каплиці Храму Різдва Христового відбувся молебен за Україну, що традиційно проводить релігійна громада, а його учасниками є викладачі та студенти факультету, представники громадськості міста. Цього року службу провели священики УПЦ КП отець Марат Цішковський і отець Юрій Матвєйцов.

Серед пристуніх – ректор університету, професор Сергій Копилов, декан факультету, доцент Володимир Дубінський, професори Валерій Степанков, Анатолій Філінюк, Олександр Завальнюк, Віталій Нечитайло, викладачі кафедри всесвітньої історії та політології і соціології. Студентство представляли голова Ради студентського самоврядування Антоніна Хаснуліна, заступник голови студентської профспілки факультету Анна Сторчова та інші студенти.