Профорієнтаційна робота у Борщові

27 жовтня 2015 року викладачі історичного факультету в програмі заходів профорієнтаційного характеру  відвідали ЗОШ м.Борщів Тернопільської області. Там на базі ЗОШ № 1 міста вони зустрілися з учнями 10-11-х класів двох навчальних закладів (також були присутні учні ЗОШ № 3).Перед присутніми виступили декан факультету, доцент В.Дубінський, д.і.н., професор В.Степанков, к.і.н., доцент В.Газін і студентка 4-го курсу спеціальності «Історія» М.Марціник. Учні отримали інформацію про університет і факультет, особливості навчання на спеціальностях «Історія» та «Політологія», навчальне, наукове життя й дозвілля студентів історичного факультету. Також цікавою та змістовною була дискусія про окремі проблеми вітчизняної історії та сучасні події в країні.

На завершення навчальним закладом до кабінету історії  було передано підбірки книг наукового та навчально-методичного характеру. Учні також отримали лист про напрямки підготовки та спеціальності університету й календарики на 2016 рік з інформацією про факультет.