Науково-методологічний семінар

4 грудня 2015 року на історичному факультеті в рамках постійної співпраці з Інститутом історії України НАН України (директор – академік В. Смолій) було проведено черговий науково-методологічний семінар «Постать на тлі епохи: роль особи у вітчизняній історії». Ініціатором зустрічі стала кафедра історії України (завідувач – професор А. Філінюк).

Перед присутніми магістрантами, аспірантами та випускниками факультету виступили:

• Олександр Удод, доктор історичних наук, професор, завідувач відділом історіографії та джерелознавства Інституту історії України НАН України, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України;
  • Олександр Реєнт, доктор історичних наук, професор, член-кореспондент НАН України, голова Національної спілки краєзнавців України, заступник директора інституту історії України НАН України;
  • Олександр Лисенко, доктор історичних наук, професор, завідувач відділом історії України Другої світової війни інституту історії України НАН України;
  • Валерій Степанков, доктор історичних наук, професор, академік УАІН.

Після кожної доповіді присутні мали можливість поставити запитання з проблеми, що розглядалася. Також до учасників семінару звернулися декан факультету, доцент В. Дубінський і завідувач кафедри історії України професор А. Філінюк.

Наприкінці голова Національної спілки краєзнавців України О. Реєнт вручив почесні нагороди членам міської організації доценту А. Гуцалу та журналісту О. Будзею й магістрантам К. Мельничук і Ю. Климчуку посвідчення її членів.