Успіх студентів-істориків

24-25 березня 2016 року на базі Криворізького національного університету проводився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з історії України для студентів спеціальності “Історія та археологія”. Учасниками олімпіади стали також студенти ІІІ курсу спеціальності “Історія”, переможці І етапу конкурсу – Володимир Ярич і Роман Бузінський.

За результатами виконання тестової роботи та творчого завдання, Володимир Ярич посів ІІІ місце, отримавши грамоту організаторів і журі олімпіади.

Слід зазначити, що за останніх п’ять років це найкращий успіх студентів-істориків за результатами участі у подібних заходах. Вітаємо професорсько-викладацький склад кафедри історії України (завідувач професор А.Г. Філінюк) із зазначеним досягненням і бажаємо подальших творчих успіхів і перемог.