Звітувала міська організація спілки краєзнавців

12 квітня 2016 року на історичному факультеті було проведено звітні збори Кам’янець-Подільської міської організації Національної спілки краєзнавців України (голова доцент кафедри історії України, докторант О.Комарніцький). У них брали участь викладачі та студенти історичного факультету, що входять до її складу, а також місцеві члени організації (всього до складу місцевого осередку входить 52 особи).

Перд присутніми виступили О.Комарніцький, Л.Баженов (д.і.н., проф., академік УАІН, голова Хмельницької обласної організації НСКУ), І.Конет (д.ф-м.н., проф.), О.Завальнюк (д.і.н., проф., академік УАВО), О.Будзей (журналіст, краєзнавець) та інші.

У доповідях і повідомленнях було окреслено здобутки міської організації в 2015 році у науковій, просвітницькій, видавничій та організаційній сферах, а також окреслено основні напрямки та форми роботи на наступний рік.

Розглядалися й питання присудження премій, надання почесних звань і матеріального фонду існування місцевого осередку.