Ювілей професора Нечитайла

7 червня 2016 року відбулося урочисте засідання вченої ради історичного факультету з приводу 75-річчя д.і.н., професора, завідувача кафедри політології і соціології (2005-2015 рр.), члена Національної спілки письменників України Віталія Васильовича Нечитайла.

Перед присутніми викладачами та студентами виступили д.і.н., професор В.П. Газін, д.і.н., професор, ректор С.А. Копилов, д.політ.н., доцент, завідувач кафедри політології і соціології С.Г. Вонсович, почесний професор К-ПНУ, член Національної спілки письменників України М. Красуцький, д.і.н., професори В.С. Степанков, А.Г. Філінюк, О.М. Завальнюк, к.ф.н., доцент А.В. Найчук та інші. До ювіляра звернулися також і представники Ради студентського самоврядування (ст. ІІ курсу, спеціальність “Політологія” І. Зарічний) та студенти 4 курсу спеціальності “Політологія”.

По закінченні заходу з подякою та  майбутніми кроками своєї діяльності виступив професор В. Нечитайло. Модератором вченої ради став к.і.н., доцент, декан історичного факультету В.А. Дубінський.