Захист кандидатських дисертацій

16 вересня 2016 р. в залі засідань вченої ради у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбулися захисти дисертацій Білецького Павла Миколайовича (випускник історичного факультету) на тему: “Іноземне підприємництво в Подільській губернії (1861-1917 рр.)”, поданої на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук за спеціальністю 07.00.01 – історія України.

Науковий керівникКопилов С.А., доктор історичних наук, професор, ректор Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Офіційні опоненти: Добржанський О.В., доктор історичних наук, професор, декан історичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича; Єсюнін С.М., кандидат історичних наук, провідний науковий співробітник Хмельницького обласного краєзнавчого музею

та

Скворцової Інни Анатоліївни (випускниця факультету) на тему: “Сільські поселення Вінницької і Хмельницької областей на завершальному етапі радянського періоду (1961-1991): стан, проблеми та труднощі розвитку”, поданої на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук за спеціальністю  07.00.01 – історія України.

Науковий керівникРибак І.В., кандидат історичних наук, професор, завідувач кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Офіційні опоненти: Падалка С.С., доктор історичних наук, провідний науковий співробітник відділу новітньої історії і політики Інституту історії України Національної академії наук України; Каденюк О.С., доктор історичних наук, професор кафедри історії, філософії та права Подільського державного аграрно-технічного університету.