Навчально-методичний семінар для вчителів Нової Ушиці

2 листопада в рамках навчально-методичної та профорієнтаційної роботи історичного факультету було проведено зустріч викладачів з учителями історії Новоушицького району. Темою семінару були “Актуальні питання шкільної історичної освіти: інформаційний компонент”. У заході брали участь декан факультету, к.і.н., доцент В. Дубінський, д.і.н., проф., завідувач кафедри всесвітньої історії В. Степанков (“Актуальні проблеми середньовічної та ранньомодерної історії України”) і д.і.н., проф. В. Газін (“Проблеми міжнародних відносин сучасності”).

Також було досягнуто домовленість про співпрацю між факультетом і відділом освіти, молоді та спорту Новоушицької районної державної адміністрації, що передбачає подальше проведення подібних зустрічей, а також організацію безпосередньої роботи з учнівською молоддю району.