Зустріч з відомим істориком і громадським діячем

23 листопада 2016 року у приміщенні історичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (м. Кам‘янець-Подільський, вул. Татарська, 14) відбулася зустріч з координатором Громадського просвітницького проекту “LІКБЕЗ. Історичний фронт” Кирилом Галушко. Також проведено презентацію нових книг проекту: 1. “Історія українського війська”, і книжок з серії “Історія без цензури”: 1. “У кігтях двоглавих орлів”. Творення модерної нації. Україна під спікетрами Романових і Габсбургів. 2. “На бій за волю”. Перемога через поразки. Україна у війнах і революціях 1914-1921 років.

Учасниками заходу були викладачі та студенти історичного факультету, представники громадськості міста та ЗМІ. По завершенні зустрічі відбулася гостра дискусія з проблем військової історії та історії України кінця ХІХ – початку ХХ століть.

Модератором заходу став д.і.н., професор А.Г. Філінюк.