Урочисте засідання вченої ради

29 листопада 2016 року відбулося урочисте засідання вченої ради історичного факультету з нагоди 65-річчя від дня народження д.і.н., професора, академіка УАВО, ректора університету (2002-2013 рр.) О. Завальнюка.

З вступним словом виступив декан історичного факультету, доцент В. Дубінський. Доповідь “О. Завальнюк – ректор, науковець, викладач, людина” виголосив ді.н., професор, академік УАВО завідувач кафедри історії України А. Філінюк.  Також перед присутніми членами вченої ради, викладачами і студентами виступили ректор університету, професор С. Копилов, секретар Кам’янець-Подільської міської ради Д. Васильянов, директор Хмельницького обласного державного архіву В. Байдич, декани факультетів університету, завідувачі кафедр, представники громадських організацій міста – НСКУ О. Комарніцький, Ради ветеранів П. Марківський, а від ради Студентського самоврядування факультету студентка IV курсу Т. Юрчак.

Заключну промову виголосив д.і.н., професор О. Завальнюк.