Науково-методологічний семінар для вчителів Кам’янеччини

24 березня 2017 року в рамках заходів до 100-річчя від початку Української революції 1917-1921 рр. на факультеті було організовано науково-методологічний семінар, присвячений зазначеним подіям національної історії. В його роботі брали участь учителі суспільних дисциплін міста Кам’янця-Подільського та району. Перед присутніми виступили к.і.н., доцент, декан факультету В. Дубінський і науковці, викладачі кафедри історії України к.і.н., доцент С. Олійник, к.і.н., доцент В. Стецюк і д.і.н., професор, академік АНВО О. Завальнюк. Вони у своїх доповідях розглянули питання національного державотворення у період УЦР, Гетьманату П. Скоропадського та Директорії УНР. Також завідувач відділу рідкісних видань наукової бібліотеки К-ПНУ імені Івана Огієнка Н. Крючкова презентувала раритетні видання, що зберігаються у відділі (часописи та газети доби революції 1917-1921 рр., новітня наукова та монографічна література).

На перспективу було домовлено про подальше проведення подібних заходів у вирішенні проблем інформаційного компоненту шкільної історичної освіти.