Навчально-методичний семінар учителів гуманітарних дисциплін

28 березня 2017 р. за ініціативою Дунаєвецької райдержадміністрації та відділу освіти, молоді та спорту (в.о. начальника Ісакова І.А. – випускниця історичного факультету) було проведено семінар учителів історії, української мови та літератури й іноземної мови на тему: “Гуманітарні науки, їх значення та практична спрямованість у сьогоденні”. В його роботі брали участь к.і.н., доцент, декан історичного факультету В. Дубінський і кандидат наук з соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики К-ПНУ імені Івана Огієнка О. Почапська. У своїх виступах вони звернули увагу на сьогоднішній стан розвитку наукової галузі в Україні та окреслили основні здобутки й проблеми, що існують. Крім того, висвітлили досвід у підготовці фахівців-істориків і журналістів у нашому виші, а також визначили основні підходи до практичної реалізації вимог, які стоять сьогодні перед середньою школою.

Наприкінці В. Дубінський подарував бібліотеці Дунаєвецького відділу освіти, молоді та спорту підбірку наукових навчально-методичних видань, які підготовлені на факультеті.