Чергові успіхи Володимира Ярича

5-6 квітня 2-17 року на базі історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводилася І Всеукраїнська студентська олімпіада з військової історії. За її результатами переможцем став студент IV курсу факультету спеціальності “Історія” Володимир Ярич (нагороджений дипломом І ступеня за видатні успіхи у вивченні вітчизняної та зарубіжної військової історії).

10-13 квітня 2017 року В. Ярич брав участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Історія”на базі Херсонського державного університету. Завдання передбачали знання матеріалів з історії України та всесвітньої історії. В підсумку наш студент посів 10 місце з 50 учасників з 25 вишів України й нагороджений грамотою “За оригінальність історичного мислення”.

Вітаємо Володимира Ярича з перемогами та бажаємо подальших успіхів у навчальній і науково-дослідній роботі! Так тримати!