Мовне стажування для студентів-істориків

У рамках проекту міжнародної програми стажувань AIESEC у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка розпочав роботу Розмовний клуб “Speak out”, який діятиме впродовж шести тижнів.
Його метою є сприяння вивчення англійської мови та отримання позитивного досвіду комунікації у новому соціальному та культурному середовищі.
У його роботі бере участь іноземна волонтерка Аміра Мохамед Фоуад Амін, громадянка Республіки Єгипет, яка проводить заняття та розмовні клуби з англійської мови для учасників  – студентів і викладачів нашого вишу.
З 20 квітня розпочато заняття для студентів-істориків ІІ курсу, які проводитимуться кожного четверга з 9.30 до 13.00.
Запрошуємо всіх, хто бажає покращити свій рівень англійської та розширити свій міжкультурний кругозір.