І Міжнародна конференція в Сатанові

11-12 травня 2017р. У мальовничому містечку  Поділля, серці Подільських  Товтр – Сатанові відбулася І Міжнародна науково-практична конференція: “Сатанів: вагоме минуле, динамічне сьогодення, впевнене майбутнє”. Серед організаторів конференції – кафедра історії України нашого університету.

Мета конференції полягала у  розкритті історії  Сатанова, його невідомих сторінок. У конференції брали участь історики, політологи, юристи, педагоги, філологи.
З доповідями виступили представники нашого університету, історичного факультету: Баженов Лев Васильович, доктор історичних наук, професор, академік УАІН, директор центру дослідження історії Поділля, голова Хмельницької обласної організації Національної спілки краєзнавців України, який розповів про етапи історії Сатанова в дослідженнях науковців і краєзнавців.
Завідувач кафедри історії України, Філінюк Анатолій Григорович, доктор історичних наук, професор, академік АНВО України, заслужений діяч науки і техніки України, почесний краєзнавець України розповів про відомого історика, Михайла Барга, подолянина, засновника категорії історичного часу і цивілізаційної теорії визначення історії.
Із доповіддю “Зміни адміністративного ландшафту Сатанова в контексті теорії політичного транзиту” виступив доктор політичних наук, доцент, завідувач кафедри політології та соціології Вонсович Сергій Геннадійович; “Тоталітарні ідеологеми як засіб формування політичної культури”, – тема виступу Вонсовича Геннадія Борисович – кандидата історичних наук, доцента кафедри політології та соціології.