Науковий семінар з соціальних проблем

29 травня 2017 року на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка разом з Люблінським католицьким університетом Іоанна Павла ІІ було проведено науковий семінар “Соціальні виклики країн Центральної та Східної Європи”. Його учасниками стали 8 науковців з польського вишу та 8 науково-педагогічних працівників з нашого вузу. Серед них були представлені й викладачі історичного факультету: Газін В.В., к.і.н., доцент кафедри історії України (“Проблеми українсько-польських відносин у наукових студіях викладачів історичного факультету К-ПНУ імені Івана Огієнка”), Білецька Т.В., к.с.н., доцент кафедри політології і соціології (“Індивідуалізоване суспільство: свобода VS пастка: виклики сучасності”), Вінничук О.В., к.п.н., доцент кафедри політології і соціології (“Праксеологічні аспекти соціальних ризиків в країнах Центральної та Східної Європи”) і Рибщун О.В., к.с.н., доцент кафедри політології і соціології (“Молодь VS політика: сучасні українські реалії”). Науковий захід відбувся в атмосфері професійної та плідної дискусії, в якій кожен мав можливість висловити власні міркування, а на перспективу домовлено подібні зустрічі робити систематичними.