Зустрічі випускників історичного факультету

Гарною традицією, що склалася на історичному факультеті, стали щорічні зустрічі його випускників різних років. Так, у літку 2017 року “рідний” факультет відвідали та мали можливість поспілкуватися з представниками деканату й науково-викладацького складу випускники 1997 та 2007 років – 10 червня 2017 року, й випускники 1972 та 1982 років 1 липня 2017 року.

Серед знаних випускників-істориків факультет відвідали: ректор Рівненського державного гуманітарного університету, професор Р. Постоловський, д.і.н., професори С. Борисевич, В. Михайловський, В. Марчук та інші. Слід відзначити й новий формат зустрічей, на них були присутні д.і.н., професори В. Степанков, О. Завальнюк, В. Газін, ректор університету, професор С. Копилов, к.і.н., доцент О. Федьков і декан факультету, доцент В. Дубінський. Під час спілкування згадувалися минулі студентські роки, а також розглядалися сьогодення й майбутнє факультету, викладачів і студентів. На перспективу подібні заходи стануть постійними.