Вітаємо всіх колег!

…ВСІ МИ РОДОМ З ДИТИНСТВА: ТАМ ЗАЛИШИВСЯ НАШ ПЕРШИЙ КРИК І ПЕРШИЙ КРОК, ПЕРШИЙ ДЗВІНОК І ПЕРША ВЧИТЕЛЬКА, ЯКА ПОВЕЛА НАС У ШИРОКИЙ  СВІТ ПІЗНАННЯ НАВКОЛИШНЬОГО ТА САМОГО СЕБЕ.

САМЕ НАШИМ УЧИТЕЛЯМ  ВІДОМИМ, І НЕ ЗОВСІМ, МИ ЗАВДЯЧУЄМО ТИМ, ЩО МИ Є ТАКІ, ТЕПЕРІШНІ, – РОЗУМНІ, МУДРІ, ТАЛАНОВИТІ Й У НАШИХ РУКАХ ДОЛЯ ІНШИХ ДІТЕЙ, ЯКІ МРІЮТЬ БУТИ ТАКИМИ Ж…

ПОПРИ УСІ НЕГАРАЗДИ НАШОГО СЬОГОДЕННЯ, МИ НЕ ЗНАЙДЕМО НАЙВІДПОВІДАЛЬНІШОЇ ПРОФЕСІЇ, ЯК “ВЧИТЕЛЬ” І МИ ВІРИМО, ЩО ЇЇ ПРЕСТИЖ БУДЕ РОСТИ НЕВПИННО, ІНАКШЕ І НЕ МОЖЕ БУТИ, БО МИ ФОРМУЄМО ЛЮДИНУ, А ЗНАЧИТЬ, – І НАШЕ МАЙБУТНЄ.

НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ МИ ЩИРО ВІТАЄМО ВСІХ КОЛЕГ ТЕПЕРІШНІХ І МАЙБУТНІХ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ! БАЖАЄМО МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я, ТВОРЧОЇ НАСНАГИ, ЩЕДРИХ ЗДОБУТКІВ У ЦАРИНІ НАУКИ, ДОБРА, СВІТЛА У ЖИТЕЙСЬКИХ СПРАВАХ.

ЗИЧИМО ВСЬОГО, ЧИМ ЖИТТЯ БАГАТЕ: ДОБРОБУТУ, МИРУ, ДОВГОЛІТТЯ, ХАЙ ВИСТАЧИТЬ ЩАСТЯ НА ЦІЛЕ СТОЛІТТЯ!

ДЕКАНАТ ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ