Свято Покрови на факультеті

Свято Покрови позначається такими відзнаками в Україні як День українського козацтва, День заснування УПА (75 років з моменту виникнення) та День захисника України. У зв’язку з цим на факультеті проведено цілий ряд заходів, пов’язаних зі святом Пресвятої Богородиці-Покрови.

13 жовтня проведено науково-практичну конференцію з історії УПА (брали участь доц. Т. Білецька, С. Олійник, В. Стецюк, студенти-магістранти А. Хаснуліна, В. Ярич); розглядалися питання умов виникнення і діяльності УПА, ролі іноземців і представників національних меншин у її діяльності, подій Волинської трагедії 1944 року та діяльність Центрального проводу УПА на початку 50-х рр.

14 жовтня проведено молебень за захисниками України в каплиці Храму Різдва Христового УПЦ КП (брали участь науково-педагогічні працівники і студенти факультету).

15 жовтня науково-педагогічні працівники факультету відвідали могилу останього керівника УПА Романа Шухевича в с. Гукові Чемеровецького району Хмельницької області.