Зустріч у Кам’янець-Подільському НВК № 14 у складі спеціалізованої ЗОШ з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії

25 жовтня відбулася зустріч представників історичного факультету з учнями 11-х класів суспільно-гуманітарного напряму Кам’янець-Подільської міської гімназії. Делегація у складі к.і.н., доц. Газіна В.В. (заступник декана з наукової роботи та інформатизації навчального процесу), д.політ.н, доц. Вонсовича С.Г. (завідувач кафедри політології та соціології), к.і.н., доц. Боровця І.І. (викладач кафедри всесвітньої історії) інформувала учнів гімназії про історію університету та факультету, спеціальності, умови вступу та особливості навчально-виховного процесу на факультеті. Доповіді викликали жваве зацікавлення учнів, лунали уточнюючі запитання та мали місце елементи дискусії.

Під час зустрічі директору гімназії було передано комплект наукових збірників навчально-методичних видань, виданих на факультеті, й досягнуто домовленості про співпрацю у навчально-науковій сфері, а власне по лінії МАН та проведенні різноманітних науково-практичних конференцій тощо. Також укладено угоду про проведення “Школи молодого політолога” на базі навчального закладу.