Відбувся День відкритих дверей

16 грудня Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка продовжив свою славну традицію проведення «Дня відкритих дверей» для випускників загальноосвітніх навчальних закладів та закладів I-II рівня акредитації.

З самого ранку корпус №1 Університету Огієнка заповнили понад 90 майбутніх абітурієнтів та їх батьків. До університету вони завітали, щоб ознайомитися з роботою факультетів і дізнатися про особливості майбутньої вступної кампанії.

Присутніх тепло привітав керівник відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки В.І. Адамовський, який зазначив, що Університет Огієнка є першим українським університетом зі столітньою історією та одним із провідних вищих навчальних закладів України.

Докладніше про умови вступу розповів учасникам Дня відкритих дверей відповідальний секретар приймальної комісії А.Л. Глушковецький. Він зупинився на окремих питаннях процедури вступу до вишу та відповів на запитання майбутніх вступників і їх батьків.

Заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи історичного факультету Т.В. Білецька та доцент кафедри політології та соціології В.Ю. Маркітантов ознайомили присутніх із особливостями студентського життя та розповіли, за якими спеціальностями готують майбутніх фахівців на історичному факультеті.

Після завершення офіційної частини майбутні вступники мали змогу пройти безкоштовне пробне тестування з української мови та літератури.