Презентація монографії Олександра Комарніцького

20 квітня 2018 р. у рамках проведення тижня історичного факультету було проведено презентацію монографії доцента кафедри історії України О. Комарніцького “Студенти-педагоги у модернізації вищої освіти Радянської України у 1920-1930-х рр.” (Кам’янець-Подільський: ТОВ “Рута”, 2017. 984 с.).

Перед присутніми колегами, студентами та представниками громадськості міста виступили: д.і.н., професор, академік АНВО О. Завальнюк (науковий редактор і науковий консультант науковця), д.і.н., професор, академік УАІН Л. Баженов, к.і.н., доцент, декан історичного факультету В. Дубінський, науковий співробітник НІАЗу “Кам’янець” В. Пагор (аспірант кафедри історії України), провідний фахівець відділу рідкісних видань бібліотеки університету Н. Крючкова.

У доповідях було охарактеризовано життєвий і творчий шлях О. Комарніцького, його наукові досягнення (захист докторської дисертації у спеціалізованій вченій раді Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка 23 лютого 2018 р.), діяльність і керівництво ним роботою міського осередку НСКУ, громадська робота. Також була презентована виставка наукових і навчально-методичних праць О. Комарніцького.

З заключним словом виступив О. Комарніцький.

Традиція вшанування наукових і творчих здобутків науковців факультету буде продовжуватися.