Творчий успіх студентів-істориків

З 18 по 20 квітня 2018 р. на базі гуманітарно-педагогічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ) проходив ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Німецька мова». До столиці прибули понад 50 учасників нефілологічних  спеціальностей з різних закладів вищої освіти, де вивчається німецька мова.

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка гідно представили студенти ІІ курсу історичного факультету Гасюк Олександр та Ковбінька Роман (викладач – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри іноземних мов Городиська О. М.). За результатами письмового туру Олімпіади наші студенти увійшли до першої двадцятки.

Вітаємо студентів з гідним представленням університету, факультету та кафедри іноземних мов й бажаємо подальших досягнень у вивченні німецької мови!!!