Осінні зустрічі з випускниками закладів загальної середньої освіти

З 1 жовтня працівники університету активно почали проводити профорієнтаційну роботу з учнями 10-11 класів закладів загальної середньої освіти та випускниками коледжів.

Так, керівник відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки, кандидат історичних наук, доцент кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін В.І. Адамовський відвідав низку шкіл Кам’янець-Подільського та Дунаєвецького районів, зокрема: Маківський НВК, Шатавський НВК, Нігинську ЗОШ, Балинську ЗОШ, Смотрицьку ЗОШ, Жванецький ліцей.

Кандидат історичних наук, професор кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін Ю.А. Хоптяр провів профорієнтаційну роботу в Грушківському НВК, Староушицькій ЗОШ, Дерев’янській ЗОШ, Китайгородському НВК.

10 жовтня викладачі факультету – кандидат соціологічних наук, доцент кафедри політології та соціології О.В. Рибщун та кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії І.І. Боровець – завітали до учнів Хмельницького обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки та НВК №9 міста Хмельницького.

Вони розповіли школярам про 100-літню історію університету, спеціальності, напрями навчання, умови вступу до вишу та особливості навчально-виховного процесу на факультетах, інформували випускників про набір слухачів на підготовчі курси.