Подарунок бібліотеці вишу

До 100-річчя заснування Кам’янець-Подільського університету, випускник історичного факультету 1974 року Валерій Гринчуцький, доктор економічних наук, професор, подарував близько 60 примірників наукової та науково-популярної літератури, які були передані представниками української діаспори Канади.

Література присвячена висвітленню питань української революції XVII ст., подіям українського національного відродження кін. XVIII-поч. XX ст., українській національно-демократичній революції 1917-1920-х рр. та проблемам історії Радянської України.

Авторами цих праць є М. Грушевський, В. Винниченко, І. Мазепа, Н. Григоріїв та інші.

Зазначена література становитиме окремий фонд у відділі рідкісних видань наукової бібліотеки нашого університету. В перспективі очікуємо нове надходження літератури.