Зустріч студентів із київським науковцем

Традиційно на історичному факультеті Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка проводяться тематичні зустрічі, на яких презентуються наукові та науково-популярні книги провідних українських дослідників.

8 жовтня 2018 року студенти факультету мали змогу поспілкуватися з Арсеном Зінченком, доктором історичних наук, професором провідний науковий співробітник Національного музею “Меморіал жертв голодомору”, котрий презентував власні наукові здобутки у сфері мистецтвознавства. У своїй лекції він висвітлив основні моменти діяльності відомого зодчого Якима Погрiбняка, котрий проектував будівництво храмів Слобідської України в XVIII столітті та й фактично керував цим будівництвом.

Зворушливим моментом зустрічі стала презентація книги «Цвіт півонії», в якій дослідник на основі поєднання авторської вигадки та архівних матеріалів описує буденне життя людей епохи другої половини XVIII століття.

Студенти активно долучалися до дискусії, цитували уривки з оповідань та обговорювали деталі тексту.