Профорієнтаційна робота на факультеті

Упродовж 15-19 жовтня 2018 року на факультеті продовжувалися заходи профорієнтаційного характеру, що що позначені як пріоритет роботи факультету в цьому навчальному році. Серед них переважають індивідуальні форми роботи з учнями випускників закладів середньої освіти, а власне:

• зустрічі з учнями Староушицького НВК, Колодієвської ЗОШ і Грушковецького НВК (доцент кафедри політології і соціології О. Вінничук);
  • презентації факультету учням міста Хмельницького (НВК №2, НВО №23, НВО №5, ЗОШ №18, СЗОШ №6: професори В. Степанков, О. Федьков, доцент В. Дубінський);
  • бесіди з учнями 10-11-х класів м. Кам’янця-Подільського (НВК №3, ЗОШ №17: доценти Т. Білецька, В. Маркітантов, ст.викладач О. Юга).

Учні отримали інформацію про університет, факультет,  спеціальності та можливості навчання в них. Школярам було презентовано буклети, календарики про факультет, а навчальним закладам набори книг історичного характеру.