Публічна лекція до 100-річчя університету для студентів університету ІІІ віку

У    рамках відзначення 100-річчя від заснування Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка було організовано ряд заходів для студентів Університету ІІІ віку, що працює в системі соціального захисту й забезпечення Кам’янець-Подільської міської ради (голова – Людмила Пазинюк; ректор – Надія Підскоцька). Основу його студентського загалу складають люди похилого віку, які активно вивчають історію Поділля та м. Кам’янця-Подільського.

Провідною формою роботи стала публічна лекція, яку провели доктор історичних наук, професор кафедри історії України, академік АНВО Олександр Завальнюк і кандидат історичних наук, завідувач Музею історії університету Ірина Паур.

Олександр Михайлович у своїй частині заняття акцентував увагу на передумовах і основних подіях відкриття Українського державного університету, а також роль і значення постаті Івана Огієнка в цих подіях.

Ірина Паур більше звернула увагу на період 20-х рр. ХХ століття – до наших днів. Вона висвітлила основні періоди поступу нашого вишу та продемонструвала слухачам найбільш цікаві предмети, що зберігаються у музеї університету. Присутнім також було продемонстровано відеоматеріал підготовлений студентами спеціальності “Журналістика” до 100-річчя від заснування університету.

Проведена лекція викликала жвавий інтерес, адже після її закінчення було поставлено лекторам цілий ряд цікавих запитань.