Науково-методичний семінар у Дунаївцях

Доброю традицією для історичної спільноти Дунаєвеччини стало проведення у жовтні кожного року науково-методичних семінарів на базі управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради спільно з науковцями Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.
У рамках зустрічі розглянуто проблеми методики викладання історії в закладах середньої освіти, нові підходи у викладанні суперечливих тем з історії України доби середньовіччя та новітньої історії, також звернуто увагу на питання змісту, підходів і рекомендацій щодо викладання у старшій школі курсу “Громадянська освіта”. У семінарі брали участь вчителі історії та громадянської освіти Дунаєвецької міської ОТГ, Дунаєвецької селищної ОТГ, Смотрицької селищної ОТГ та Степанков В.С. – доктор історичних наук, професор (“Трактування Руїни в концепції Української революції XVII ст.”), Завальнюк О.М. – доктор історичних наук, професор (“Гетьманат Павла Скоропадського: хронологія, події, значення”), Дубінський В.А. – декан історичного факультету, кандидат історичних наук, доцент (“Актуальні питання мети, завдань і змісту шкільної історичної освіти”), Юга О.А.  -кандидат історичних наук, старший викладач (“Громадянська освіта: зміст, підходи та прийоми викладання”).

Освітянам Дунаєвеччини було подаровано цілий ряд монографічної та навчально-методичної літератури, що підготовлено і видано науково-педагогічними працівниками факультету. Було домовлено про подальшу співпрацю та можливість вчителів відвідати університет та факультет з метою проведення навчально-методичних семінарів і тренінгів.