Всеукраїнська науково-практична конференція у Хмельницькому

30 листопада 2018 року у місті Хмельницькому в Палаці школярів та юнацтва проведена спільно з департаментом освіти і науки Хмельницької міської ради всеукраїнська науково-практична конференція з нагоди 100-річчя Української національно-демократичної революції 1917-1021 рр. У її роботі брали участь 56 науково-педагогічних працівників і студентів з 8 міст України. Перед присутніми учасниками конференції, директорами шкіл, учителями історії та учнями старших класів м. Хмельницького виступили О.Симчишин – Хмельницький міський голова (випускник факультету 2001 р.); В. Дубінський – декан історичного факультету; О. Завальнюк – д.і.н., професор, академік УАІН, АНВО (модератор конференції); Л. Баженов – д.і.н., професор, академік УАІН, голова Хмельницької обласної організації НСКУ; Ю. Хоптяр – к.і.н., професор; С. Олійник – к.і.н., доцент; О. Федьков – д.і.н., професор та інші.

За результатами проведення конференції підготовлено пропозиції щодо подальшої співпраці між К-ПНУ імені Івана Огієнка та департаментом освіти та науки Хмельницької міської ради в проведенні конференцій, круглих столів, науково-методологічних семінарів тощо. Домовлено також про друк матеріалів конференції у збірниках наукових праць факультету.