Новини

Вручення дипломів магістра

 

15 листопада на території нашого факультету відбулося святкування дня студента та посвята першокурсників в студенти нашого університету.

Факультет захопила мафія та взяла ситуацію під свій контроль. На святі панувала чудова атмосфера, студенти брали участь у конкурсах, танцювали і веселилися. Викладачі також не відставали від першокурсників та активно приймали участь у святі.

Вітаємо всіх першокурсників та старших студентів з днем студента. Бажаємо гарних спогадів, вірних друзів, плідної праці і успіхів у навчанні. Всіх зі святом!

 

 

 

1 листопада 2019 року наш факультет відвідали учні 11-А класу Коростенського міського колегіуму №10 (Житомирська область). З факультетом учнів ознайомив кандидат історичних наук, доцент Стецюк Вадим Борисович.

 

 

 

10 жовтня 2019 року в читальному залі Історичного факультету відбувся захід під назвою “Україна – то козацька слава”, який організували бібліотекарі факультету – Вікторія Францівна та Надія Дмитрівна. До заходу долучились студенти нашого факультету, зокрема Аліна Омелянчук та Андрій Олійник, які виконали роль ведучих.
Перед присутніми студентами виступив кандидат історичних наук, доцент Володимир Володимирович Газін. У своїй лекції він розповів студентам про передумови утворення козацтва, відношення польської влади до козацтва та про життя козаків загалом, торкнувся  Володимир Володимирович  і передумов ліквідації козацтва. На його думку, козацтво відіграло важливу роль в українській історії, саме становлення вільних військових людей сприяло розвитку боротьби за незалежність України.
На завершення заходу було презентовано виставку видань “Слава козацька вічно жива”.

Прес-центр студради історичного факультету

 

4 жовтня, на історичному факультеті відбулося святкування Дня працівників освіти. Зранку в приміщенні факультету лунала музика та спів студентів, які воліли привітати викладачів нашого факультету з їх професійним святом. Слова вітання, гарний настрій та посмішки студентів, бадьорили та змушували посміхатись викладачів в цей похмурий день. Яскравості святу додавала фотозона, яка була розміщена на першому поверсі корпусу, біля неї всі могли зробити фото на згадку про свято.

Воловчук Ольга

 

Обрали Голову Ради студентського самоврядування 30 вересня в читальному залі історичного факультету відбулися вибори Голови Ради студентського самоврядування факультету. Перемогу здобула студентка 3 курсу Воловчук Ольга Вікторівна. Вона народилася 10 квітня 2000 року, в місті Коростень, Житомирської області. В 2017 році вступила до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, на спеціальність Середня освіта ( за освітнім напрямом Історія та правознавство).

 

 

 

 

Студенти-історики відвідали показ фільму “Заборонений”

Обрання членів студентської виборчої комісії факультету

Зустріч з юристом