Зустріч з старшокласниками смт Чемерівці

14 березня 2019 року з метою проведення профорієнтаційної роботи науково-педагогічні працівники факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, а саме: Володимир Дубінський, декан історичного факультету, Валерій Степанков, завідувач кафедри всесвітньої історії, Олександр Юга, старший викладач кафедри всесвітньої історії, ­– відвідали загальноосвітні заклади середньої освіти смт Чемерівці (НВК №1-ліцей, НВК № 2 – гімназія).

Викладачі університету ознайомили учнів зі сторічною історією становлення університету, його сучасним станом, структурними підрозділами факультету, спеціальностями, за якими проводиться навчання. Також учням розповіли про освітню, наукову та громадську діяльність факультету, роботу студенського самоврядування.

Наприкінці зустрічі кожен охочий мав змогу поспілкуватися з науково-педагогічними працівниками університету та отримати відповіді на запитання. Також школам були передані ювілейні видання “Перші 100 років успіху” та підбірку наукової та навчально-методичної літератури.

На перспективу була досягнута домовленість про подальшу співпрацю Університету Огієнка із закладами середньої освіти смт Чемерівці.