Конференція студентів та магістрантів на факультеті

24 квітня у рамках загальноуніверситетської конференції студентів та магістрантів за підсумками науково-дослідної роботи у 2018-2019 навчальному році на історичному факультеті відбувалося засідання секцій історії, політології і соціології; філософських дисциплін. У програму було внесено 126 тем доповідей, розподілених по 7 історичних підсекціях (Археології, давньої та середньовічної історії України; нової історії України; проблем українського націєтворення; Новітньої історії України (1900-1921 рр.); Новітньої історії України (з 1921 рр.); Всесвітньої історії (від найдавніших часів до 1918 р.); Всесвітньої історії новітнього часу) та секціях політології і соціології, філософських дисциплін.

Дослідницькі висновки доповідачів викликали жваве обговорення та дискусії учасників конференції й стануть гарним стартом для поглибленого вивчення піднятих проблем. В межах підсекцій визначено найбільш актуальні та глибокі розвідки, які будуть опубліковані у планованих збірниках студентських праць.