Відбувся випуск бакалаврів та магістрів історичного факультету – 2019

9 липня 2019 року у Актовому залі історичного факультету КПНУ відбувся випуск бакалаврів та магістрів історичного факультету денної та заочної форм навчання  за напрямами підготовки «Історія» та «Політологія», а також магістрів заочної форми навчання за спеціальністю «Архівознавство, документознавство та бібліотечна справа».

Зі словами вітання до присутніх звернулися декан історичного факультету, канд.істор.наук, доцент Глушковецький Анатолій Леонідович, перший проректор університету канд.істор.наук, доцент Дубінський Володимир Анатолійович, доктор істор.наук, професор Філінюк Анатолій Григорович. Також до привітання приєдналися голови ДЕК та куратори груп: Сидорук Сергій Антонович, Маркітантов Вадим Юрійович, Боровець Іван Іванович, Білецька Тетяна Вікторівна.