Першокурсники-історики в музеї університету

19 вересня 2019 року студенти-історики 1 курсу спеціальності Історія та правознавство відвідали музей історії Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Чудовий екскурсовод, завідувачка музею, кандидат історичних наук, доцент Паур Ірина Василівна та велика кількість експонатів, дали прекрасну можливість ознайомитися з кожним періодом історії університету. Тільки відвідуючи подібні місця, ти розумієш, що недарма при вступі, поставив саме К-ПНУ імені Івана Огієнка в електронному кабінеті першим пріоритетом.
Я вважаю, що кожен майбутній історик, який вчора відвідав музей, чітко зрозумів, що історія – це не просто наука про минуле, а й цікава дисципліна, осягнення якої дозволить оволодіти знаннями з різних аспектів життєдіяльності суспільства. Потрібно розвиватися самому та збагачувати історичну науку.
І нехай нам допоможе КЛІО…..

Філіпчук Богдан
IstP1-В19