Вітаємо!!!

Дубінський В.А.25 вересня 2019 року 50-літній ювілей святкує Володимир Анатолійович Дубінський – кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри всесвітньої історії історичного факультету, перший проректор Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Шановний Володимир Анатолійович! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Ось вже багато років поспіль ми цінуємо Вашу працю та поважаємо Ваші старання в нашому колективі. Ви незамінний фахівець, але більш того – незамінний друг і товариш. Бажаємо Вам ще довгих років творчості, натхнення, позитивних емоцій та відмінних результатів у роботі. Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту.
Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні та свята наповнюються радістю, світлом й любов’ю рідних і близьких. Живіть з радістю в серці та нехай життя дарує Вам задоволення!

Колектив історичного факультету