Методичний семінар для вчителів історії та географії

5 листопада відбувся методичний семінар для вчителів історії та географії Чемеровеччини. У ньому взяли участь к.і.н., доцент кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін В. Адамовський, д.і.н., професор кафедри всесвітньої історії В. Брехуненко, завідувач кафедри географії І. Касіяник. Доповідачами розглядалися питання концепції історичної освіти та змісту навчальних програм з історії в школі, проведена презентація новітньої наукової літератури з історії XVI-XVIII ст. Також було подано інформацію з топографії, гідрології, ландшафствознавства.

У результаті зустрічі укладена угода про співпрацю між університетом і відділом освіти, молоді і спорту Чемеровецької об’єднаної селищної громади.