День відкритих дверей історичного факультету

8 лютого 2020 року дружний колектив історичного факультету та активні представники студентського самоврядування презентували факультет для учнів старших класів. До уваги гостей університету була представлена експозиція книг-стародруків із колекції відділу рідкісної книги, а також цікаві археологічні знахідки виявленні під час досліджень археологічних експедицій. Привертали увагу й видатні особи у відповідних історичних костюмах.

Гості університету переглянули відео- та фотопрезентації про археологічні експедиції викладачів і студентів історичного факультету різних років.

Декан історичного факультету Глушковецький Анатолій Леонідович розповів історію факультету, спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, перспективи працевлаштування та організацію студентського життя. Акцентував увагу на видатних випускниках факультету. Також майбутнім вступникам була запропонована презентація студентів спеціальності «Політологія», у якій вони розповіли про особливості навчання та можливості самореалізації для фахівців-політологів.  Студент магістратури історичного факультету Тарас Турковський поінформував про переваги навчання на історичному факультеті та специфіку студентського життя в Університеті Огієнка, а також власний досвід вибору професії.