Вітаємо з захистом!

23-25 червня 2020 року на історичному факультеті відбулися засідання екзаменаційних комісій у бакалаврів денної форми навчання спеціальності 014.03 Середня освіта (Історія) за освітньою програмою Історія та спеціальності 032 Історія та археологія за освітньою програмою Історія з використанням технічних засобів відеозв’язку (відповідно до Порядку проведення атестації здобувачів вищої освіти із застосуванням дистанційних технологій навчання в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка (нова редакція)).

Шановні випускники, вітаємо з успішним захистом бакалаврських робіт! Щиро бажаємо вам успіхів у навчальній та науковій діяльності! Хай цей диплом надасть потужного імпульсу вашій кар’єрі!
Чекаємо у магістратурі!