ХІІ наукова конференція молодих вчених університету на історичному факультету

3-4 листопада в університеті відбулася ХІІ наукова конференція молодих вчених. Зокрема, працювала секція історії. Заявки на участь у роботі конференції подали 22 вчених-історика, які розподілилися на дві підсекції.

Модератором першої підсекції «Актуальні проблеми історії України» була аспірантка кафедри історії України Д. Р. Яблонська, другої – «Проблеми всесвітньої історії, історіографії та джерелознавства» – завідувач кафедри політології та філософії, кандидат політичних наук, доцент О. В. Віннічук. Жваве обговорення і дискусії викликали доповіді С. О. Тимофійка, Н. Р. Гриськової, Р. С. Лясковича, О. М. Шолка, А. Я. Грачова, В. П. Ярича. За підсумками наукового форуму буде видано науковий збірник.

Заступник декана з наукової роботи та інформатизації
освітнього процесу, доктор історичних наук,
професор кафедри історії України
О. Б. Комарніцький