Запрошуємо до участі у Міжнародній конференції!

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Архівістика: теорія, методика, практика», яка відбудеться 22-23 квітня 2021 року.

Робота конференції буде організована за такими тематичними напрямами:

• Історія становлення та розвитку архівної справи в України. Постаті в царині архівної справи;
  • Україна та сусіди у світовій архівній спадщині.
  • Історико-регіональні дослідження та архівна справа;
  • Збереження, формування та раціональне використання фондів – важливий напрям роботи архівів;
  • Традиційні та інноваційні методи архівної діяльності;
  •  Сприяння архівів формуванню культури академічної доброчесності;
  • Корпоративна культура діяльність архівів.

Форми участі у конференції:

• Доповідь (повідомлення) з презентацією або без неї;
  • Участь без доповідей і публікацій.

Для участі у конференції необхідно надіслати на електронну адресу revera2006@ukr.net такі матеріали:
1. Текст оформлених, відповідно до вимог, доповідей (повідомлень) до 5 квітня 2021 року (додаток 1).
2. Заявку на участь у конференції до 18 квітня 2021 року (додаток 2).

Конференція відбудеться за адресою:
м. Кам’янець-Подільський, вул. Огієнка, буд. 61,
Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка.

У випадку продовження карантинних заходів та обмежень, проведення конференції відбудеться дистанційно з використанням платформи Google Meet. Посилання буде надіслано на електронні пошти.

Участь у конференції безкоштовна. За бажанням учасники зможуть отримати сертифікат. Робочі мови конференції: українська, англійська.

Координатори конференції:
Федьков Олександр Миколайович, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін К-ПНУ імені Івана Огієнка
тел.: 097 474 45 27.
Глушковецький Анатолій Леонідович, кандидат історичних наук, доцент, декан історичного факультету К-ПНУ імені Івана Огієнка
тел.:. 097 401 64 96
Баженов Олександр Львович, кандидат історичних наук, доцент кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін К-ПНУ імені Івана Огієнка
тел.: 067 380 45 64.

Завантажити інформаційний лист