Захист виробничої педагогічної практики

23 березня у дистанційній формі відбувся захист виробничої педагогічної практики здобувачів вищої освіти 4 курсу історичного факультету спеціальностей 014 Середня освіта (Історія) за освітніми  програмами Історія й Історія та правознавство та 032 Історія та археологія ОС Бакалавр. В контексті обговорення процесу проходження практики керівники і практиканти висловили власні враження та пропозиції. Зокрема, здобувачами освіти було висловлено побажання збільшення терміну проходження практики щонайменше до 8 тижнів, що обов’язково буде здійснено в контексті подальшої реалізації освітніх програм. На переконання студентів, педагогічна практика в закладах освіти є надзвичайно важливою платформою набуття широкого спектру фахових компетентностей для подальшої успішної професійної і життєвої самореалізації.