Студенти-історики К-ПНУ імені Івана Огієнка серед найкращих в Україні

14 квітня в Університеті Григорія Сковороди у Переяславі відбувся фінальний ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Історія та археологія», за результатами якого переможцями виявилися студент ІІ курсу історичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Юрій Злотін, який здобув диплом І-го ступеня, і магістрант І курсу цього ж факультету М. Сльозкін  (виборов диплом ІІ ступеня).

Загалом на розгляд галузевої конкурсної комісії було надіслано понад 100 робіт із 22 закладів вищої освіти України.

Відповідно до загального рейтингу І-го туру конкурсу робота Максима Сльозкіна «Єврейське питання» у висвітленні преси Наддніпрянської України в період Першої російської революції» (науковий керівник – доктор історичних наук, професор Федьков О.М.) була на 9-му місце, а робота Юрія Злотіна «Еволюція серпоподібних знарядь на території України під час кам’яного та мідно-бронзового віку» (науковий керівник – кандидат історичних наук, асистент Гуцал В.А.) – на 16-му. Наші студенти-науковці, блискуче захистивши свої дослідження на фінальному етапі, випередили конкурсантів із таких провідних закладів вищої освіти, як ЗВО «Український католицький університет», Національний авіаційний університет, Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, Київський університет імені Бориса Грінченка, Національний Університет «Острозька Академія», Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича та ін.

Щиро вітаємо переможців конкурсу та їхніх наукових керівників! Бажаємо їм міцного здоров’я, наснаги та нових наукових звершень!

Заступник декана з наукової роботи,
доктор історичних наук, професор
кафедри історії України К-ПНУ імені Івана Огієнка