Максим Сльозкін – став учасником програми «Подкаст спільно з Радіо Поділ»

У межах програми «Active Citizens» вітчизняні масмедіа підтримують молодіжні центри шляхом навчання, менторства, реалізацію проєктів соціальної дії. Відтак радіо «Поділ» реалізує програму «Подкаст спільно з Радіо Поділ», яка сприяє налагодженню діалогу, партнерству в громаді та соціальному згуртуванню.

До участі у програмі залучають фасилітаторів Британської Ради та представників мережі «Active Citizens» із різних організацій, які діляться своїм досвідом в серії аудіоподкастів, створених Радіо Поділ за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

У черговому випуску програми взяв участь Максим Сльозкін, магістрант історичного факультету К-ПНУ, фасилітатор програми «Активні Громадяни», який розповів, як потрапив на тренінг фасилітаторів і відкрив для себе нові можливості та як невеликі локальні ініціативи дають поштовх грандіозним проєктам соціальної дії.

Послухати аудіоподкаст можна за покликанням.